Nu există produse adăugate.
Material termo - vibro absorbant autoadeziv care se foloseste pentru „al doilea” strat de utilizare. Materialul este din polietilenă gri, elastică, spumată uniform, cu ochiuri mici, cu structură de celule închise parțial, stratul de față fără danturi și stratul de montaj acoperit cu hârtie anti-adezivă.
Instalare
Hârtia antiaderentă trebuie îndepartată. Marginea detaliului trebuie să fie apăsată pe suprafața de montaj, evitând formarea de bulelor de aer. Materialul nu trebuie instalat pe suprafețe metalice murdare și corodate.
Ursara Sound utilizează fișiere de tip cookie pentru a personaliza și îmbunătăți experiența dumneavoastră pe website-ul nostru. Vă informăm că ne-am actualizat politicile pentru a integra în acestea și în activitatea curentă cele mai recente modificări propuse de Regulamentul (UE) 2016/679 privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește Prelucrarea Datelor cu Caracter Personal.
Pe pagina Politicii de cookies gasiti o descriere in detaliu a acestora.
Adaugă o recenzie